Bře 02

Předpověď počasí pro Linec

Sdílet na Facebooku

Zařazeno do kategorie Počasí

Linec (Linz) hlavní město spolkové země Horní Rakousy a třetí největší město v Rakousku. Je to starobylé město s bohatou kulturní tradicí (v roce 2009 bylo Evropským hlavním městem kultury) a také důležité ekonomické centrum.

Landstrasse za pěkného počasí

V Linci si můžete užít spoustu zábavy. Můžete chodit po památkách, například navštívit symbol města baziliku Pöstlingberg, jezuitský kostel Alter Dom nebo Linecký zámek (Linzer Schloss). Můžete se projet po železničních drahách: Linzer Grottenbahn nebo Pöstlingbergbahn. Nebo se prostě jenom projít po historickém jádru náměstí – Hauptplatz, které je prý největší náměstí na Dunaji. Zkrátka zábavu si zde určitě najdete a jediné co ještě budete potřebovat, abyste si návštěvu Lince opravdu užili je pěkné počasí. A s tím vám snad pomůže následující předpověď počasí.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.

Napiš komentář